gensys, CMMS, GMMS

PL EN

FIRMA


Historia naszej działalności
 
Historia naszej działalności zaczyna się w 1997 roku od założenia firmy LOGOS przez Andrzeja Kapuścińskiego. Firma zajmowała się budowaniem i wdrażaniem oprogramowania obsługi utrzymania ruchu i sterowania maszyn.
W 1999 roku nawiązano współpracę z firmą Mobil Industrial Service, dla której rozpoczęto prace nad systemem LLP, który stanowić miał jednostanowiskową aplikacją wspomagającą obsługę i planowanie prac przy obsłudze technicznej maszyn i urządzeń.
W 2001 roku z firmy Rockfin sp z o.o. wydzieliła się spółka STMIS Polska sp. z o.o. i na jej zlecenie wdrożono oprogramowanie LLP w Zakładach Oponiarskich Dębica S.A. które z dużym sukcesem nadzorowało przez kilka następnych lat procesy serwisowe.
W 2002 roku powstała koncepcja systemu GMSS (przekształcona później na GMMS) jako system z rodziny CMMS o architekturze sieciowej oraz posiadający wszystkie funkcjonalności programu LLP, ale pozbawiony jego wad.
Rok 2004 okazał się przełomowy. Firma LOGOS zakończyła swoją działalność a w jej miejsce powołana została do życia firma GENSYS. Krótko potem po raz pierwszy uruchomiony został system komunikacji PROTON, jako platforma sieciowa na bazie której budowany był cały system GMMS. W tym samym czasie powstaje projekt końcówki MA jako głównej aplikacji i następcy programu LLP.
W 2007 roku uruchomiony został pierwszy moduł systemu GMMS o nazwie MA przeznaczony do zarządzania gospodarką smarowniczą i generalnie utrzymania ruchu. Tego samego roku jako pierwsi w Polsce i drudzy w Europie poszerzyliśmy działalność o specjalistyczny hosting aplikacji JAVA, oferując prywatne JVM dla każdego pakietu w oparciu o technologię FreeBSD Jail. W tym samym czasie rozpoczęliśmy świadczenie usług jako lokalny operator telekomunikacyjny, skupiając się nad rozwojem oprogramowania ERP jako naszą główną działalnością.
Na początku 2008 roku zmieniliśmy formę działalności na spółkę prawa handlowego pozostając przy nazwie GENSYS sp. z o.o. W tym samym czasie wprowadziliśmy nową końcówkę systemu GMMS o nazwie MG. Nowy moduł wspiera obrót środków smarnych oraz części zamiennych i prowadzenie różnorodnych form magazynów. Przygotowany został w odpowiedzi na rozrastające się potrzeby obsługi przy wdrożeniu systemu w Zakładach Azotowych Tarnów-Mościce S.A. przez firmę STMIS sp z o.o.
W 2009 roku rozpoczęliśmy intensywne prace nad rozbudową infrastruktury technicznej serwerów. Pozwoliło nam to zgromadzić potencjał niezbędny do świadczenia coraz bardziej profesjonalnych usług hostingowych i zapewnić bezpieczeństwo danych naszego oprogramowania, jak i naszych klientów.
W 2010 roku zakończyliśmy działalność jako ISP i skupiliśmy swoją uwagę na rozwoju oprogramowania GMMS, aplikacji WEB oraz hostingu. W tym samym roku nasze oprogramowanie zostało rekomendowane przez dwie niezależne firmy (B&K oraz Rockfin sp z o.o.) do obsługi największej w tej części europy papierni IP Kwidzyń S.A., należacej do koncernu International Paper.
W 2011 roku włączyliśmy do swoich zasobów agencję interaktywną Pop-Up Technology i tym samym skompletowaliśmy profesjonalny zespół specjalistów potrzebny do realizacji różnorodnych projektów internetowych. Dodatkowo nawiazaliśmy współpracę z firmami z Niemiec oraz Holandii, w celu zbudowania oprorgamowania obsługi sprzedaży i tworzenia folii ochronnych na uządzenia przenośne.
W 2012 roku rozpoczęliśmy prace nad portalem finofind.com (obecnie findch.com) oraz weszliśmy w ścisłą współpracę z międzynarodowym zespołem w celu budowy zaawansowanych systemów wyszukiwania wizualnego.
Rok 2013 przyniósł wdrożenie portalu szkoleniowego speechwell.com oraz zakończeniem pierwszego etapu rozbudowy infrastruktury sieciowo-hostingowej, łącząc nas bezpośrednio z węzłami wymiany ruchu w Warszawie,Frankfurcie i Amsterdamie.
 
Naszym celem jest stałe podwyższanie standardów usług świadczonych na rzecz naszych Klientów. Proponując nowoczesne rozwiązania z branży IT i realizując dynamiczne, zaawansowane projekty - wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów. Konsekwentne działanie i indywidualne podejście do poszczególnych projektów czyni nas wiarygodnym partnerem w biznesie.

Zespół GENSYS

Nasi partnerzy


Serwis Techniczny MIS Polska
ITC Polska

dcr hosting, dedykowane oprogramowanie, systemy specjalistyczne

cloud hosting, hosting

projektowanie aplikacji, projektowanie portali