gensys, CMMS, GMMS

PL EN

PRODUKTY

System GMMS jest to aplikacja działająca w sieci rozproszonej, obejmująca swoim działaniem wiele dziedzin działania firmy, ze szczególnym naciskiem na gospodarkę remontowo-smarowniczą, utrzymanie ruchu oraz gospodarkę magazynową.
GMMS składa się z wielu niezależnych modułów, z których każdy przystosowany jest do pracy pod kątem określonej funkcjonalności i jest mocno dla niej zoptymalizowany co usprawnia wykorzystanie czasu pracy. Oprogramowanie posiada również moduły mobilne przystosowane do pracy na każdym rodzaju współczesnych urządzeń, takich jak tablet, palmtop czy smartphone.
System GMMS to efekt pracy specjalistów od utrzymania ruchu, zarówno inżynierów i pracowników obsługi, kierowników produkcji oraz doświadczonych programistów i kadry zarządzającej. Zaprojektowany został wspólnie z firmą STMIS zajmującą się utrzymaniem ruchu i obrotem środkami smarnymi jako następca jednostanowiskowego systemu LLP zbudowanego i wdrożonego z niemałym sukcesem ponad 10 lat temu. W całym systemie przyjęto bardzo ważną zasadę: Dane wprowadzane są jeden raz i dostępne są natychmiast w całym systemie. Przy projektowaniu interfejsów, tam gdzie było to możliwe, zrezygnowaliśmy z niewygodnych tabel i zastąpiliśmy je specjalizowanymi widokami drzew, grafów czy wykresów i innymi najwygodniejszymi z punktu widzenia obsługi formami. Wiele danych dostępnych jest na dwa lub nawet trzy sposoby, w zależności od spojrzenia, w celu osiągnięcia jak najlepszego wglądu w działanie całego przedsiębiorstwa czy konkretnej obsługi.
Produkt jest oparty na nowatorskim silniku transakcyjnym, który zapewnia bezpieczeństwo danych w każdych warunkach pracy. Dane nie są przechowywane lokalnie, więc nie jest możliwa ich kradzież. Logowanie do systemu możliwe jest jedynie poprzez posiadanie klucza sprzętowego oraz hasła dostępu. Warstwa sieciowa systemu to zaawansowana platforma PROTON, wyposażona w wielopoziomowe kodowanie oparte o najsilniejsze dostępne algorytmy kodujące (blowfish) oraz nasze autorskie rozwiązania. Więcej na temat systemu GMMS można przeczytać TUTAJ.
 
Do zabezpieczenia naszych potrzeb, w zakresie tworzenia specjalizowanego oprogramowania, potrzebujemy bardzo stabilnych platform badawczych oraz produkcyjnych jak i wielu ekperymantalnych rozwiazań, które wykorzystujemy przy testowaniu naszych produktów. Tę samą platformę oferujemy naszym klientom jako zaawansowany produkt hostingowy z zakresu naszych specjalizacji. Oferujemy hosting HA oraz klasyczny w technologii Kernel Virtualization jak i pełnej wirtualizacji zarówno w chmurze jak i typu DCR. W naszej ofercie nie znajdują się proste opcje wspóldzielonego hostingu ze względu na ich wady w zakresie bezpieczeństwa, jak i dużej liczby oferowanych przez rynek rozwiązań. Naszym klientom udostępniamy również rozwiązania w zakresie usług serwerów dedykowanych i kolokacji w naszym centrum danych w Tarnowie. Posiadamy dwa niezależne łącza światłowodowe w celu zapewnienia 100% jakości obsługi. Więcej na temat oferty hostingu można przeczytać TUTAJ.
 
AWMS to sieciowa aplikacja stworzona do wspierania procesów dla sektora pracy tymczasowej. Logiczne i intuicyjne uporządkowanie pracy aplikacji pozwala na efektywny rozwój przedsiębiorstwa, racjonalizację wewnętrznych kosztów pracy, zwiększenie elastyczności działania przez co zdecydowanie podnosi konkurencyjność przedsiębiorstwa. Do pracy z aplikacją wymagany jest jedynie dostęp do sieci Internetowej i przeglądarka internetowa dzięki czemu korzystanie z zasobów sytemu nie jest ograniczone terytorialnie. Modułowość systemu pozwala na łatwe skalowanie i szybkie dostosowanie do potrzeb klienta. System AWMS jest ustawicznie dostosowywany do wymagań branży. Dodatkowo specjalnie dedykowany zespół nieustannie dąży do udoskonalenia aplikacji poprzez uwzględnianie wiedzy fachowej i doświadczenia naszych klientów. Więcej na temat systemu AWMS można przeczytać TUTAJ.
 

dcr hosting, dedykowane oprogramowanie, systemy specjalistyczne

cloud hosting, hosting

projektowanie aplikacji, projektowanie portali