gensys, CMMS, GMMS

PL EN

OFERTA

Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych, nieprzerwanie od 1997 roku.

Naszą specjalnością są:
  • systemy korporacyjne – systemy sprzedaży, magazynowe, utrzymania ruchu
  • serwisy internetowe – systemy B2B, witryny WEB 2.0 , aplikacje mobilne
  • hosting specjalistyczny – serwisy DCR, JAVA, VPS, indywidualne rozwiązania hostingowe,
  • konsulting IT – doradztwo w zakresie usług i rozwiązań informatycznych support IT – utrzymanie i rozwój istniejącego oprogramowania

Systemy korporacyjne
Dzisiejszy rynek determinuje użycie specjalistycznych narzędzi, jakimi są systemy ERP, w celu minimalizacji kosztów obsługi wewnętrznej przedsiębiorstwa. Od sprawności tych narzędzi zależy redukcja kosztów działalności. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom stworzyliśmy systemy, takie jak GMMS czy AWMS, które w swoich dziedzinach wyprzedzają rozwiązania konkurencyjne zarówno cenowo, jak i swoją jakością.

Serwisy internetowe
Posiadamy doświadczony zespół o szerokim spektrum specjalizacji, w skład którego wchodzą graficy, programiści, architekci systemów i analitycy. Tworzymy produkt począwszy od sformułowania strategii i koncepcji, poprzez projekt wizualny oraz techniczny do jego wykonania, testów i wdrożenia. Usługę traktujemy kompleksowo, kontrolując realizację projektu w każdej fazie jego budowy i wdrożenia.

Hosting specjalistyczny
Dostarczamy rozwiązania hostingowe każdorazowo dostosowane do potrzeba klienta w zakresie;
  • Dedicated Cloud Resources (DCR) – unikalna architektura CloudHosting (chmury) w której zapewnione są zasoby nie tylko pamięci i mocy przetwarzania (CPU) ale również przepustowość infrastruktury dyskowej (IOPS, Mbps) i sieciowej. (więcej na DCRhosting.pl)
  • JAVA hosting – usługa przeznaczona dla aplikacji JAVA korzystających z dowolnych kontenerów, takich jak Jboss, Tomcat, Glassfish w środowisku dowolnie wybranych baz danych.(więcej na javahosting.pl)
  • Prywatne Serwery Wirtualne (VPS) – całkowicie spersonalizowane systemy hostingowe oparte o architekturę cloudhosting (chmurę).
Zapewniamy dowolnie wybrany system operacyjny jak i konfigurację sprzętową każdorazowo dostosowaną do potrzeb projektu.

Konsulting IT
Wykorzystując nasze 13 letnie doświadczenie w szeroko rozumianej branży IT jesteśmy w stanie znaleźć optymalne rozwiązania dla nawet bardzo zaawansowanych i złożonych potrzeb. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie tworzenia i rozwoju projektu. Więcej na temat naszych usług można przeczytać TUTAJ .

Support IT
Oferujemy także wsparcie techniczne i rozwój istniejących aplikacji. W przypadku posiadania wdrożonego oprogramowania innej firmy, które pozbawione jest wsparcia technicznego, jesteśmy w stanie takie wsparcie dostarczyć lub znaleźć oprogramowanie zamienne oraz pomóc zachować integralność danych.

Pracowaliśmy z :


gensys
gensys
gensys
gensys
gensys
gensys
gensys
gensys

dcr hosting, dedykowane oprogramowanie, systemy specjalistyczne

cloud hosting, hosting

projektowanie aplikacji, projektowanie portali